oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Jastrzębie-Zdrój, Jastrzębie Górne, Twardowskiego

Jastrzębie-Zdrój, Jastrzębie Górne, Twardowskiego
działka na sprzedaż

CZK-GS-4289

TYLKO W NASZYM BIURZE! Na sprzedaż działka budowlano-usługowa położona w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Twardowskiego w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych.  Parametry działki: - powierzchnia 1299 m2 - wymiary: ok 18m x 72m - kształt prostokąta - dojazd drogą ...

Powierzchnia
1 299,00 m2
Cena za m2
111,62 zł
cena 145 000
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Jastrzębie-Zdrój, Centrum, Zielona

Jastrzębie-Zdrój, Centrum, Zielona
mieszkanie na wynajem

CZK-MW-4286

TYLKO W NASZYM BIURZE. Do wynajęcia wygodne M-3 położone w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Zielonej na wygodnym parterze w niskim bloku z balkonem. Parametry mieszkania: - powierzchnia 47 m2 - wysoki parter w niskim bloku - 2 niezależne pokoje - balkon Standard: - ...

Powierzchnia
47,00 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
31,91 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Jastrzębie-Zdrój, Centrum, Zielona
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Jastrzębie-Zdrój, Zdrój, Ofiar Faszyzmu

Jastrzębie-Zdrój, Zdrój, Ofiar Faszyzmu
mieszkanie na sprzedaż

CZK-MS-4285

Na sprzedaż M-2 położone w Jastrzębiu-Zdroju dzielnicy Zdrój po kapitalnym remoncie. Parametry mieszkania: - powierzchnia użytkowa 23,80 m2 - 2 piętro w niskim bloku - pokój, kuchnia z oknem, łazienka razem z wc - przynależna piwnica Standard: - okna PCV - ...

Powierzchnia
23,80 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
6 932,77 zł
cena 165 000
nowa oferta
dom na sprzedaż - Godów, Gołkowice

Godów, Gołkowice
dom na sprzedaż

CZK-DS-4284

Na sprzedaż nowoczesny, murowany, parterowy, ekonomiczny dom w stanie surowym zamkniętym położony w Gołkowicach na działce ok 1000 m2 w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Budynek o powierzchni użytkowej ok 84 m2 wykonany z betonu komórkowego, pokryty membraną. ...

Powierzchnia
84,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 000 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 750,00 zł
cena 399 000
dom na sprzedaż - Godów, Gołkowice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Skoczów (gw), Ochaby

Skoczów (gw), Ochaby
działka na sprzedaż

CZK-GS-4281

OKAZJA CENOWA!!! Na sprzedaż duża działka budowlana położona w Ochabach Wielkich w spokojnej lokalizacji luźnej zabudowy jednorodzinnej. Parametry działki: - powierzchnia 2085 m2 - wymiary ok 43m x 48m - teren płaski - dojazd drogą asfaltową - teren ogrodzony Dostępne ...

Powierzchnia
2 085,00 m2
Cena za m2
71,46 zł
cena 149 000
działka na sprzedaż - Skoczów (gw), Ochaby
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Jastrzębie-Zdrój, Osiedle Pionierów, Pomorska

Jastrzębie-Zdrój, Osiedle Pionierów, Pomorska
mieszkanie na sprzedaż

CZK-MS-4280

PILNA SPRZEDAŻ! Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Pomorskiej na wygodnym 2 piętrze niskiego bloku. Okazja na inwestycję! Parametry mieszkania: - powierzchnia 52,60 m2 - 3 pokoje, kuchnia z oknem, łazienka osobno z wc, przedpokój, ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 230,77 zł
cena 220 000
65