oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Cieszyn, Bolesława Chrobrego

Cieszyn, Bolesława Chrobrego
mieszkanie na sprzedaż

CZK-MS-4222

TYLKO U NAS! Na sprzedaż bezczynszowe, duże mieszkanie M-3 o powierzchni użytkowej 72,50 m2, położone w sercu Cieszyna nieopodal rynku. Mieszkanie usytuowane na wygodnym 1 piętrze dwupiętrowej kamienicy. Możliwość adaptacji na biura. Rozkład pomieszczeń: - 2 niezależne ...

Powierzchnia
72,50 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 365,52 zł
cena 389 000
mieszkanie na sprzedaż - Cieszyn, Bolesława Chrobrego
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Jastrzębie-Zdrój, Centrum

Jastrzębie-Zdrój, Centrum
dom na sprzedaż

CZK-DS-4217

TOP OFERTA! ZAMIESZKAJ W CENTRUM MIASTA! Na sprzedaż gotowy, umeblowany dom z 1998 roku (przebudowany w latach 2015 i 2018r i odświeżony w roku 2023), położony w centrum Jastrzębia-Zdroju, jednocześnie w cichej, spokojnej lokalizacji. Budynek stanowi środkową część ...

Powierzchnia
197,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
164 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 959,39 zł
cena 780 000
dom na sprzedaż - Jastrzębie-Zdrój, Centrum
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Godów, Gołkowice

Godów, Gołkowice
dom na sprzedaż

CZK-DS-4213

TYLKO W NASZYM BIURZE! Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej z lat 50-tych położony w Gołkowicach po kapitalnym remoncie, na dużej działce! Parametry nieruchomości: - budynek mieszkalny murowany, piętrowy - podpiwniczony - pokryty nową blachodachówką (nowe rynny, ...

Powierzchnia
100,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 174 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 450,00 zł
cena 545 000
dom na sprzedaż - Godów, Gołkowice
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Jastrzębie-Zdrój, Ruptawa, Zdziebły

Jastrzębie-Zdrój, Ruptawa, Zdziebły
dom na sprzedaż

CZK-DS-4211

TYLKO U NAS! Na sprzedaż starszy, piętrowy budynek mieszkalny położony w Jastrzębiu-Zdroju, Ruptawie na działce o powierzchni 2488 m2. Parametry nieruchomości: - budynek mieszkalny jednorodzinny, murowany - piętro dobudowane w latach 60-tych - pokryty papą - ...

Powierzchnia
140,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 488 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 821,43 zł
cena 395 000
dom na sprzedaż - Jastrzębie-Zdrój, Ruptawa, Zdziebły
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Jastrzębie-Zdrój, Szotkowice

Jastrzębie-Zdrój, Szotkowice
dom na sprzedaż

CZK-DS-4191

REZERWACJA TYLKO W NASZYM BIURZE! Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny w stanie deweloperskim położony w Jastrzębiu-Zdroju Szotkowicach na działce ok 1000 m2. Parametry budynku: - budynek murowany z pustaka - ocielony, położona siatka i klej - pokryty ...

Powierzchnia
176,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 000 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 443,18 zł
cena 430 000
dom na sprzedaż - Jastrzębie-Zdrój, Szotkowice

Jastrzębie-Zdrój, Zofiówka, Dębina
działka na sprzedaż

CZK-GS-4183

REZERWACJA TYLKO U NAS! Na sprzedaż działka rolna o powierzchni ok 3400 m2 (do wydzielenia) położona w Jastrzębiu-Zdroju, Zofiówce. Parametry działki: - powierzchnia ok 3400 m2  - kształt prostokąt - wymiary ok 36 m x 92 m - teren płaski Plan zagospodarowania: - ...

Powierzchnia
3 400,00 m2
Cena za m2
16,47 zł
cena 56 000
działka na sprzedaż - Jastrzębie-Zdrój, Zofiówka, Dębina
65