Pawłowice
dom na sprzedaż

CZK-DS-4269

Na sprzedaż budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej położony w Pawłowicach w cichej i spokojnej lokalizacji na działce o powierzchni ok 400 mkw. Budynek w trakcie budowy (gotowy 3 kwartał 2026r.). STAN SUROWY ZAMKNIĘTY WRAZ Z ELEWACJĄ. Parametry techniczne - ...

Powierzchnia
138,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
400 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 456,52 zł
cena 615 000
dom na sprzedaż - Pawłowice

Pawłowice
dom na sprzedaż

CZK-DS-4265

Na sprzedaż budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej położony w Pawłowicach w cichej i spokojnej lokalizacji na działce o powierzchni ok 400 mkw. Budynek w trakcie budowy (gotowy 3 kwartał 2026r.). Parametry techniczne - fundamenty ocieplone, płyta żelbetowa  - ...

Powierzchnia
138,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
400 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 572,46 zł
cena 769 000
dom na sprzedaż - Pawłowice

Godów
dom na sprzedaż

CZK-DS-4264

Na sprzedaż nowoczesny, ekonomiczny dom w stanie deweloperskim położony w Godowie na działce ok 800 mkw.  Budynek o powierzchni użytkowej 197,80 mkw. Stan do wykończenia kosmetycznego. - wykonany z betonu komórkowego - dachówka ceramiczna - okna pcv 3 szybowe - ...

Powierzchnia
221,75 m2
Powierzchnia działki [m2]
800 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 254,34 zł
cena 499 900
dom na sprzedaż - Godów

Strumień
dom na sprzedaż

CZK-DS-4254

Na sprzedaż budynek mieszkalny w zabudowie bliźniaczej położony w centrum Strumienia a jednocześnie w cichej i spokojnej lokalizacji na działce o powierzchni 298 m2. Budynek w trakcie ostatnich prac wykończeniowych. Parametry techniczne - fundamenty ocieplone, izolacja ...

Powierzchnia
150,98 m2
Powierzchnia działki [m2]
298 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 967,55 zł
cena 750 000
dom na sprzedaż - Strumień

Jastrzębie-Zdrój, Jastrzębie Górne
dom na sprzedaż

CZK-DS-4248

Na sprzedaż budynek jednorodzinny z roku 2000 + wolnostojący budynek usługowy z zewnętrzną kotłownia. Nieruchomość idealna dla osób prowadzących działalność gospodarczą, usytuowana w świetnej lokalizacji, z dobrym dojazdem do centrum miasta Wymiary nieruchomości: - ...

Powierzchnia
175,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 028 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 565,71 zł
cena 1 499 000
dom na sprzedaż - Jastrzębie-Zdrój, Jastrzębie Górne

Mszana, Gogołowa
dom na sprzedaż

CZK-DS-4245

Na sprzedaż nowoczesny, ekonomiczny dom w stanie surowym zamkniętym położony w Gogołowej (pow. wodzisławski) na działce ok 1000 m2 w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Parametry budynku: - budynek murowany z betonu komórkowego 24 cm - na dachu nowoczesna ...

Powierzchnia
94,60 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 000 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 534,88 zł
cena 429 000
dom na sprzedaż - Mszana, Gogołowa
Kryteria wyszukiwania

rozumiem