oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Jastrzębie-Zdrój, Jastrzębie Górne, Twardowskiego

Jastrzębie-Zdrój, Jastrzębie Górne, Twardowskiego
działka na sprzedaż

CZK-GS-4289

TYLKO W NASZYM BIURZE! Na sprzedaż działka budowlano-usługowa położona w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Twardowskiego w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych.  Parametry działki: - powierzchnia 1299 m2 - wymiary: ok 18m x 72m - kształt prostokąta - dojazd drogą ...

Powierzchnia
1 299,00 m2
Cena za m2
111,62 zł
cena 145 000
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Godów, Gołkowice

Godów, Gołkowice
działka na sprzedaż

CZK-GS-4288

TYLKO U NAS! Działka usługowa położona w Gołkowicach przy ulicy Cmentarnej. Symbol w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego F13U Parametry działki: - powierzchnia 2500 mkw  - szerokość od frontu ok 34/70 - teren płaski - dojazd drogą utwardzoną Dostępne ...

Powierzchnia
2 500,00 m2
Cena za m2
59,60 zł
cena 149 000
działka na sprzedaż - Godów, Gołkowice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Zebrzydowice

Zebrzydowice
działka na sprzedaż

CZK-GS-4283

Atrakcyjna działka budowlano-rolna położona w Zebrzydowicach. Ostatnia linia zabudowy! W cenie projekt domu parterowego. Symbol w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego MN1 i R. Parametry działki: - powierzchnia 2173 mkw (ok 800 mkw teren ...

Powierzchnia
2 173,00 m2
Cena za m2
105,84 zł
cena 230 000
działka na sprzedaż - Zebrzydowice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Skoczów (gw), Ochaby

Skoczów (gw), Ochaby
działka na sprzedaż

CZK-GS-4281

OKAZJA CENOWA!!! Na sprzedaż duża działka budowlana położona w Ochabach Wielkich w spokojnej lokalizacji luźnej zabudowy jednorodzinnej. Parametry działki: - powierzchnia 2085 m2 - wymiary ok 43m x 48m - teren płaski - dojazd drogą asfaltową - teren ogrodzony Dostępne ...

Powierzchnia
2 085,00 m2
Cena za m2
71,46 zł
cena 149 000
działka na sprzedaż - Skoczów (gw), Ochaby
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Jastrzębie-Zdrój, Bzie Zameckie, Żytnia

Jastrzębie-Zdrój, Bzie Zameckie, Żytnia
działka na sprzedaż

CZK-GS-4272

OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE. Na sprzedaż bardzo ładnie usytuowana działka budowlana o powierzchni 1000m2 (do wydzielenia) położona w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Żytniej. Możliwość kupna dużo większej działki. Parametry działki: - powierzchnia 1000 m2 lub większa - ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
140,00 zł
cena 140 000
oferta na wyłączność

Jastrzębie-Zdrój, Bzie Zameckie, Żytnia
działka na sprzedaż

CZK-GS-4271

TYLKO U NAS! Na sprzedaż działka rolna o powierzchni około 9000 m2 położona w Jastrzębiu-Zdroju Bziu Zameckim. Możliwość dokupienia sąsiedniej działki budowlanej o powierzchni około 2900 m2 Parametry działki: - powierzchnia około 9000 m2 (do wydzielenia) - wymiary ...

Powierzchnia
9 000,00 m2
Cena za m2
15,00 zł
cena 135 000
Kryteria wyszukiwania

rozumiem