oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Jastrzębie-Zdrój, Szeroka, Gagarina

Jastrzębie-Zdrój, Szeroka, Gagarina
działka na sprzedaż

CZK-GS-4267

Na sprzedaż działka mieszkaniowo-usługowa o powierzchni 1116 m2 położona w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Gagarina - dojazd drogą wewnętrzną, w cenie udział w drodze - działka płaska, w kształcie trapezu - wymiary ok 33 m x 43 m x 39 m x 22 m - woda, prąd, gaz i kanalizacja ...

Powierzchnia
1 116,00 m2
Cena za m2
88,71 zł
cena 99 000
działka na sprzedaż - Jastrzębie-Zdrój, Szeroka, Gagarina

Jastrzębie-Zdrój, Bzie Zameckie
działka na sprzedaż

CZK-GS-4263

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Jastrzębiu-Zdroju Bziu Zameckim w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Parametry działki: - powierzchnia 887 m2 - działka płaska - przy utwardzonej drodze miejskiej - nieogrodzona Media: - woda - prąd - gaz - ...

Powierzchnia
887,00 m2
Cena za m2
135,29 zł
cena 120 000
działka na sprzedaż - Jastrzębie-Zdrój, Bzie Zameckie

Wodzisław Śląski, Turzyczka
działka na sprzedaż

CZK-GS-4251

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Turzyczce (powiat wodzisławski) w spokojnej okolicy domów jednorodzinnych. Parametry działki: - powierzchnia 761 m2 - wymiary ok 21m x 36m - działka delikatnie nachylona - kształt prostokąta Media: - prąd ...

Powierzchnia
761,00 m2
Cena za m2
116,95 zł
cena 89 000
działka na sprzedaż - Wodzisław Śląski, Turzyczka
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Pszczyna (gw), Studzionka, Stawowa

Pszczyna (gw), Studzionka, Stawowa
działka na sprzedaż

CZK-GS-4225

REZERWACJA KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! TYLKO W NASZYM BIURZE! Na sprzedaż działka częściowo budowlana położona w Studzionce przy ul. Stawowej zabudowana stodołą i garażami. Idealna na miejsca parkingowe, rekreację, czy budowę domu. Parametry działki: - powierzchnia ...

Powierzchnia
2 347,00 m2
Cena za m2
80,53 zł
cena 189 000
działka na sprzedaż - Pszczyna (gw), Studzionka, Stawowa

Godów
działka na sprzedaż

CZK-GS-4204

Prezentujemy działkę z dużym potencjałem położoną w Godowie. Parametry działki - powierzchnia 2398 mkw (ok 800 mkw tereny pod zabudowę) - teren płaski - bezpośredni dostęp do drogi publicznej asfaltowej  - dostępne media woda, kanalizacja, prąd i gaz (w drodze) - ...

Powierzchnia
2 398,00 m2
Cena za m2
75,06 zł
cena 180 000
działka na sprzedaż - Godów

Jastrzębie-Zdrój, Cisówka
działka na sprzedaż

CZK-GS-4195

Prezentujemy atrakcyjną działkę położoną w Jastrzębiu w dzielnicy Ruptawa/Cisówka Parametry działki - powierzchnia 1116 mkw - teren delikatnie nachylony - dostęp do drogi publicznej - dostępne media woda, kanalizacja, prąd i gaz (w drodze) Lokalizacja - ...

Powierzchnia
1 116,00 m2
Cena za m2
133,51 zł
cena 149 000
działka na sprzedaż - Jastrzębie-Zdrój, Cisówka
Kryteria wyszukiwania

rozumiem