„Cztery Kąty” to rzetelna i nowoczesna firma, zajmująca się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, analizą rynku, pośrednictwem finansowym, wyceną nieruchomości oraz regulacją nawet najbardziej skomplikowanych stanów prawnych. Lata doświadczeń w branży przekładają się na doskonałą znajomość lokalnego rynku i to tu właśnie koncentrujemy naszą działalność. Świadczymy kompleksowe usługi pośrednictwa w zakresie kupna - sprzedaży oraz najmu - wynajmu nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych.

W celu podnoszenia jakości naszych usług, oraz zwiększenia efektywności naszych działań, na co dzień współpracujemy ze specjalistami w zakresie wyceny nieruchomości, biurami projektowymi, renomowaną kancelarią notarialną, kancelarią prawną, firmami budowlanymi oraz innymi biurami nieruchomości.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta, oraz nowoczesne metody działania, co powoduje, że standard świadczonych przez nas usług jest na najwyższym poziomie. Aby zwiększyć kompleksowość naszych usług, oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferujemy również pośrednictwo kredytowe w zakresie finansowania zakupu nieruchomości, oraz kredytów inwestycyjnych. Współpraca z wszystkimi bankami i doświadczenie w branży kredytów hipotecznych, pozwalają nam na dobranie produktu idealnego dla Państwa potrzeb i możliwości.

Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych osób, które ukończyły studia na kierunku Gospodarki Nieruchomościami. Posiadamy licencje zawodową nr 18696 oraz ubezpieczenie OC. Rzetelność, dyskrecja oraz etyka zawodowa to fundamentalne zasady, którymi posługujemy się na co dzień w swojej pracy.

 

 

 

 

Współpracujemy z adresowo