oferta na wyłączność
25
ofert
Izabela Frysztacka Cztery Kąty

Manager

izabela@czterykaty-nieruchomosci.pl

785-339-404

zostaw wiadomość
4 234,04 zł/m2 cena: 199 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe położone w Jastrzębiu-Zdroju na osiedlu Zofiówka.

Komfortowy układ mieszkania, pokoje nieprzejściowe, okna na 2 strony bloku.

Parametry mieszkania:

- powierzchnia  47 mkw
- 2 pokoje, kuchnia połączona z salonem, łazienka z wc, przedpokój
- 3 piętro
- duży balkon z widokiem na zielone podwórze
- przynależne 2 piwnica
- miejsce parkingowe 
- blok ocieplony, teren wokół bloku zagospodarowany

Standard: 

Mieszkanie do odświeżenia 
- okna PCV
- na podłogach panele i terakota
- łazienka w kafelkach
- kuchnia w kafelkach
- w cenie możliwość pozostawienia umeblowania wraz ze sprzętem AGD

Lokalizacja:

- spokojne ciche i osiedle
- blok oddalony od głównej ulicy
- pełna infrastruktura miejska

CENA: 199 000 PLN do negocjacji!

Zapraszam na niezobowiązującą prezentację. 
Załatwiamy wszystkie formalności, łącznie z kredytem.

*UWAGA! UWAGA! KREDYT NA 100% CENY ZAKUPU

*szczegóły u Agenta
 

Prosimy o zapoznanie się z poniższa notą prawną

Nieruchomości prezentowane na naszych stronach nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Prosimy o kontakt z naszym biurem, celem ustalenia szczegółów transakcji.

Szczegóły

Symbol oferty CZK-MS-4287
Powierzchnia 47,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 3
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana płyta
Standard
Opłaty w czynszu fundusz remontowy, woda
Opłaty wg liczników gaz, prąd
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu do odświeżenia
Okna PCV
Balkon duży
Liczba balkonów 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Jastrzębie-Zdrój, Zofiówka
mieszkanie na sprzedaż

CZK-MS-4259

REZERWACJA Prezentujemy mieszkanie M-4 położone na osiedlu Zofiówka. Powierzchnia 55,70 mkw. Ocieplony blok, wygodny parter. 3 Pokoje, kuchnia połączona z salonem, łazienka razem z wc, balkon. Typ NRD. Okna na 2 strony bloku, pokoje nieprzejściowe. Stan ...

Powierzchnia
55,70 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
3 213,64 zł
cena 179 000
mieszkanie na sprzedaż - Jastrzębie-Zdrój, Zofiówka
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Jastrzębie-Zdrój, Górnicza

Jastrzębie-Zdrój, Górnicza
mieszkanie na sprzedaż

CZK-MS-4243

Na sprzedaż mieszkanie typu M-2 położone w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Górniczej, IDEALNE NA INWESTYCJĘ. Parametry mieszkania: - powierzchnia 36 m2 - 2 piętro w niskim 4 piętrowym bloku - 1 pokój, kuchnia z oknem, łazienka razem z wc - przynależna piwnica - balkon Standard: - ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
4 861,11 zł
cena 175 000
mieszkanie na sprzedaż - Jastrzębie-Zdrój, Górnicza

Jastrzębie-Zdrój, Centrum, Zielona
mieszkanie na sprzedaż

CZK-MS-4257

Prezentujemy mieszkanie M-5 położone przy ulicy Zielonej. Powierzchnia ok 63 mkw. Niski, ocieplony blok, 4 piętro. 4 Pokoje, kuchnia połączona z salonem, łazienka razem z wc.  Typ NRD. Okna na 2 strony bloku. Mieszkanie do własnej aranżacji. Do ...

Powierzchnia
63,00 m2
Piętro
4
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 730,16 zł
cena 235 000
mieszkanie na sprzedaż - Jastrzębie-Zdrój, Centrum, Zielona
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Jastrzębie-Zdrój, Centrum, Śląska

Jastrzębie-Zdrój, Centrum, Śląska
mieszkanie na sprzedaż

CZK-MS-4258

TYLKO U NAS! Na sprzedaż M-4 położone w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Śląskiej o powierzchni ok 42,5 mkw. Mieszkanie wolne natychmiast! Niskie koszty utrzymania. Parametry mieszkania: - 3 piętro  - 3 pokoje - kuchnia z oknem - łazienka razem z wc - balkon - ...

Powierzchnia
42,50 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 788,24 zł
cena 246 000
mieszkanie na sprzedaż - Jastrzębie-Zdrój, Centrum, Śląska